Bizi aramadan karar vermeyin! 0212 220 0 444

Mantar bariyer sistemi

Mantar bariyer sistemi nedir?

Mantar bariyer, yaygın olarak fabrika, işyerleri, kamu kurumları, binalar, kişisel alanlar ve hastaneler gibi araç giriş çıkışlarının yoğun olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Kullanılan alanın yapısına ve kullanım amacına göre hidrolik mantar bariyerler tek ya da grup halinde kullanılabilirler.

Tek mantar bariyerler genel olarak giriş ve çıkışları dar olduğu alanlarda tercih edilirken, araçların giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için yeterlidir.

Grup mantar bariyerler ise daha geniş giriş çıkışa sahip ve güvenlik olarak daha sıkı tutulması gereken alanlarda tercih edilmektedir. Grup mantar bariyer sistemi grup olarak kontrol edilebildiği gibi tek tek olarak da kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

mantar-bariyer-sistemleri

Mantar bariyer sistemi

Ergonomik yapıları, kullanım alanının genişliği ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilen bariyer sistemlerinden biri olan mantar bariyer birçok alanda rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Sağlam ve dayanıklı yapısı ile kullanıldığı alanı güvenli yer olarak tutmakta son derece başarı olan mantar bariyerler grup olarak kullanıldığında daha fazla etkili olmaktadır.

Mantar bariyer montajı

Mantar bariyerin kurulacağı alan için ilk olarak keşif işlemi gerçekleştirilmektedir. Daha sonra kullanım amacı ve müşterinin istekleri doğrultusunda plan, proje geliştirip en kısa sürede müşterinin kullanıma sunmak amaçlanmaktadır.

mantar bariyer fiyatlari

Mantar bariyer fiyatları

Uzaktan Kumandalı Mantar Bariyer fiyatları, Pnömatik Mantar Bariyer fiyatları, Sunduğumuz tüm hizmetlerde üretici firma olmamızın getirdiği avantajlar bir diğeri de rakipsiz ve en iyi fiyatı verebilme özelliğimizdir.

Size özel kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için hemen bizi arayın. Tel: 0212 220 0 444

Bize aramadan mantar bariyer sistemi kurdurmayın.