Bizi aramadan karar vermeyin! 0212 220 0 444

Otopark bariyer servisi | Bakım ve tamir hizmetleri

otopark-bariyer-servisi-bariyer-sistemi

Otopark bariyer servisi

Otopark bariyer sistemleri, kullanım durumu ve kullanılan ürünlerin kalitesinin bağlı olarak arızalanabilen sistemlerdir. Bariyer sistemleri düzenli bakımları yapıldığında neredeyse sorun çıkarmayacak kadar stabil çalışabilmektedir.

İnter Park olarak bariyer sistemi ürünlerini üretirken önceliğimiz kaliteli ürünler ortaya çıkarmaktır.

Ürettiğimiz ürünlerin ortalama 10.000 açılıp/kapanma kapasitesi bulunmaktadır. Dış ortamda tüm hava şartlarında kullanılabilen ürünlerimizin bakımları düzenli yapıldığında uzun ömürlü ve sorunsuz kullanılmaktadır.

Farklı bir firmaya ait ürünler için de servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Bize 0212 220 0 444 numaradan ulaşarak hızlı bir şekilde bariyer servisi hizmeti alabilirsiniz.

Size özel bariyer çözümleri için tıklayın

Mantar bariyer servisi

Tekli ya da grup olarak kullanılabilen mantar bariyer sistemleri olumsuz hava şartlarına dayanıklı olasalar da kullanılan ürünlerin kalitesine bağlı olarak arızalanabilir ve çalışmasında aksaklıklara neden olabilir.

İnter Park mantar bariyer sistemleri oluşabilecek arıza durumlarında manuel olarak kontrol edilebilir ve oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçilebilir. İnter Park mantar bariyer sistemlerinin bakımları düzenli yapıldığında sorunsuz olarak kullanılabilmektedir.

Dış ortam hava şartlarına da uyum sağlayabilen mantar bariyer sistemimize kampanyalı fiyatlardan sahip olmak isterseniz bize 0212 220 0 444 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Farklı firmaların ürünleri içinde kesintisiz servis hizmeti vermekteyiz.

Bariyer bakımı ve tamiri

Kullanım amacına bağlı olarak kurdurduğunuz bariyer sistemlerinin bakım hizmeti için gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

15 yılı aşkın süredir bariyer sistemleri ile ilgili hizmetleri uzman kadromuz ile kesintisiz vermekteyiz.

Bozulan ya da tamir ihtiyacı olan bariyer sistemleriniz içinde bizimle iletişime geçerek en kısa sürede ürünlerinizin tamiri gerçekleştirebilirsiniz.

Kollu bariyer servisi, mantar bariyer servisi, bariyer servisi gibi başlıklarda da hizmet veren uzman kadromuza ulaşmak için bize 0212 220 0 444 numaralı telefonlarda ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimiz

nimble_asset_ozel-cozumler

Özel çözümler

nimble_asset_nice-x-bar-bariyer

Nice X Bar Bariyer

nimble_asset_serit-bariyer

Şerit bariyer

Otoparkınıza girişte kullandığınız bariyer sıkışmış ya da farklı bir sorundan dolayı çalışmayabilir. Bariyeri manuel yöntemler ile açmayı deneyin. En kısa zamanda bizi arayarak bariyer servisi hizmeti için bilgi alın. 0212 220 0 444

Bariyer sistemleri ve ürünlerinin direk üreticisi olduğumuz için kampanyalı fiyatlardan yararlanarak en uygun fiyatlarla  bariyer servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Sorununuzun hemen çözülmesini istiyorsanız hiç beklemeden bizi arayın gelelim. 0212 220 0 444